Triburile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 CAutare ADminii

In jos 
+2
ava_boss
Vlad toni 9
6 participanți
AutorMesaj
Vlad toni 9

Vlad toni 9


masculin Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/07/2009

CAutare ADminii Empty
MesajSubiect: CAutare ADminii   CAutare ADminii EmptyVin Iul 10, 2009 4:13 pm

Salut Vrau sa va intreb daca mai recrutati Admini?
Sus In jos
ava_boss




Numarul mesajelor : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/06/2009

CAutare ADminii Empty
MesajSubiect: Re: CAutare ADminii   CAutare ADminii EmptySam Iul 11, 2009 10:07 pm

si eu ma ofer!
Sus In jos
ajimene

ajimene


masculin Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/06/2009

CAutare ADminii Empty
MesajSubiect: Re: CAutare ADminii   CAutare ADminii EmptyMar Iul 14, 2009 7:11 am

Hei propun sa va spuneti si experianta de admin pt ca toti veti vrea sa fiti admin la sv asta asa ca spuneti exp voastra si adminu va alege cativa dintre voi sau unu Very Happy
Sus In jos
Emo Kid

Emo Kid


masculin Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/07/2009

CAutare ADminii Empty
MesajSubiect: Re: CAutare ADminii   CAutare ADminii EmptyMar Iul 14, 2009 4:03 pm

Am experienta cam 95% Idea
Sus In jos
ava_boss




Numarul mesajelor : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/06/2009

CAutare ADminii Empty
MesajSubiect: Re: CAutare ADminii   CAutare ADminii EmptyMar Iul 14, 2009 6:10 pm

pai zi si ce poti face desteptule! ca asa zic si eu ca am exp 3000000000%!!! Eu stiu Html fff bine si daca se intampla ceva pot fi de ajutor! In plus stiu cum e sa ai sv pentru ca am avut unul aproape la fel! stiu toate comenzile HTML si ma descurc repede! plus va pot ajuta daca va trebuie poze pe undeva pentru ca am Photoshop si ma descurc cu el foarte bine!
Sus In jos
stroghold

stroghold


Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/07/2009

CAutare ADminii Empty
MesajSubiect: Re: CAutare ADminii   CAutare ADminii EmptyJoi Aug 20, 2009 7:37 pm

Degeaba va propuneti ca admini Neutral bladedeyu da admin la prieteni buni sau vecini Smile) asa ca nu mai incercati sau poate daca aveti experienta multa si ati jucat mult timp pe server "posibil" sa primiti
Sus In jos
BladeDeyu
Admin
BladeDeyu


masculin Numarul mesajelor : 65
Varsta : 31
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/02/2009

CAutare ADminii Empty
MesajSubiect: Re: CAutare ADminii   CAutare ADminii EmptyLun Aug 24, 2009 2:41 am

@ Emo Kid: ai 95% experienta in acest joc raportandu-te la ce?
@ stronghold: In primul rand: "bladedeyu da admin la prieteni buni sau vecini Smile)". Care e acel sau acei vecini sau prieteni care au admini?? Spune macar un admin din acest joc in afara de mine.
Nu am acordat si nici nu am sa acord admin pe vreuna din cele 6 lumi, niciodata. Stiti de ce? Pentru ca indiferent de persoana daca primesti puteri abuzezi. Te crezi peste restul persoanelor, chiar daca nu recunoasteti. Nu am acordat admin nici celui mai bun prieten din viata reala(care este un bun jucator de triburile). Nu avem momentan de admin.
Sus In jos
https://triburile.catsboard.com
Continut sponsorizat





CAutare ADminii Empty
MesajSubiect: Re: CAutare ADminii   CAutare ADminii Empty

Sus In jos
 
CAutare ADminii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Triburile :: Întrebări-
Mergi direct la: