Triburile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Regulament joc

In jos 
AutorMesaj
BladeDeyu
Admin
BladeDeyu


masculin Numarul mesajelor : 65
Varsta : 31
Localizare : Timisoara
Reputatie : 3
Data de inscriere : 22/02/2009

Regulament joc Empty
MesajSubiect: Regulament joc   Regulament joc EmptyLun Iun 22, 2009 4:24 am

Regulament!


Deoarece au fost multe neînţelegeri în joc, am hotărât să scriu acest regulament. Acest regulament va fi updatat de fiecare dată când este nevoie, aşa că jucatoru are obligaţia să îl citească periodic.

§1) Comunicare
Acest joc este un joc pentru distracţie, pentru alungarea plictiselii, pentru trecerea timpului. Aşa că toţi jucatorii ar trebui să fie comunicativi. Însă unii jucători raspund foarte agresiv (verbal) la atacurile unor jucători. Am dat peste multe ameninţări şi înjurături in Inboxul mai multor jucători. Aşa că de acum înainte jucătorii care înjură vor fi pedepsiţi.
La prima abatare, jucătorul care încalcă această regulă rămâne fără un sfert din sate.
La a doua abatere, jucătorul rămâne fără cont.
La a treia abatere, jucătorul nu va mai avea acces pe server (BAN IP).

§2) Bug (trupe exagerate in sate)
Unii jucători au beneficiat de un bug (eroare de server) în urma căruia şi-au blindat satele de armată. Dacă aveţi rapoarte cu sate blindate, postaţi un print screen pe forum.
Satul blindat va fi şters.

§3) Aveţi grijă de parole şi scam.
NU DIVULGAŢI PAROLA NIMANUI.
Dacă unii jucători se dau administratori şi vă cer parola, sau vă promite unele servicii, NU ÎI CREDEŢI. Aceştia sunt doar impostori, care vor să va fure contul. Dacă primiţi mesaje de genul postaţi imediat pe forum numele de la care le-aţi primit. Dacă aveţi incredere în jucători şi le daţi parola, iar aceştia vă schimbă parola sau vă fură satele, administratorii nu răspund!
Scammeri (cei care se dau admini) vor primi BAN IP!!!

Singurul administrator de pe acest server este BladeDeyu.
Sus In jos
https://triburile.catsboard.com
 
Regulament joc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Triburile :: Anunţuri-
Mergi direct la: